Skip to content

Hallitus ja toimihenkilöt

Postia:

OKS -91:n hallitus ja toimihenkilöt 2020

Hallitus

Juho Risku
Puheenjohtaja,
SKIL JA UIAA yhteistyö, Yhteistyökumppanit, Tiedotusvastaava,
Varainhankintavastaava,
Seuran kouluttaja, Reissuvastaava

Kasarmintie 7 A12

90130 Oulu
juho@butterfly.vc

Pekka Tuomi
Välinevastaava,
Ohjaajavastaava,
Seuran kouluttaja

pekka.tuomi@gmail.com
Jalmari Heikkinen
Rahastonhoitaja,
Sihteeri
Pitkänmöljäntie 13 B 15
90500 Oulu
jajheikkinen<at>gmail.com
Janne Aula
Jäsenvastaava,
Tapahtumavastaava,
Seuran kouluttaja

janne.aula@iki.fi

Tilaustapahtumat: tapahtumat<at>oulunkiipeilyseura.fi

Pauliina Björk

Varapuheenjohtaja, 
Junnuvastaava,
Reissuvastaava,
Seuran kouluttaja

pauliina.bjork<at>iki.fi
Aki Nevala
Junnuvastaava
nevala.aki@gmail.com

Jussi Vaara

Seuran tapahtumat

jussiwaara@gmail.com

Elina Liukkoila 

Tiedotusvastaava,  Nettisivut, Lehdistösuhteet, Jäsenhankinta

 

elina.liukkoila@gmail.com

Markus Huhtala
Valmennusvastaava,
Yhdenvertaisuusvastaava

 

markus.huhtala79<at>gmail.com
Seuran kouluttajat (KKK, KO, KTO)
Henri Länsipuro, Heidi Pienipaavola, Juho Hirsimäki, Riikka Tirkkonen, Mika Narinen, Iikka Konola, Sami Haapasalmi, Jouni Aspi, Paavo Hahtola, Petri Tiainen, Pekka Tuomi, Ismo Käsmä, Heidi Hahtola, Pauliina Björk, Sami Suuronen, Juha Hyvärinen, Daniel Herrera, Pyry Lahdenperä, Jussi Korhonen, Tiina-Maria Siipola, Noora Pekkala, Antti Jokiranta, Mika Seppänen, Maria Sydänmetsä, Juho Risku, Tuukka Rajamäki, Laura Paloheimo, Markus Huhtala, Iida Kauhanen, Oskari Peltovuori, Hugo Rauhamaa, Hilde Hens, Iiro Räsänen, Tarja Karjalainen, Sami Lehtonen, Oona Palovaara, Hanna Saaranen, Taru Salonurmi, Jouni Karjalainen, Sari Rytkönen, Patrik Jänkävaara, Jarmo Jämsen, Mikko Pahkala, Jaakko Risku, Oskari Pajunpää, Päivi Aho